ümitköy diş kliniği

ümitköy diş kliniği uzun yıllardır uzman hekimlerimiz ile sizlere hizmet sunmaktadır. Diş  sağlığı alanında hasta memnuniyetini her zaman ön planda tutan kliniğimiz her zaman sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca hizmet kalitemiz en son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla aynı zamanda alanında profesyonel hizmet veren hekimler ile doğru tedavi mümkün olmaktadır. ümitköy diş klinigi yıllardı edindiği tecrübe ile hastaların sağlık problemlerine çözümler getirmiştir. Hastaların tüm bu ihtiyaçları karşılanarak onlara sağlıklı ve kalıcı çözümler bulunmuştur. Ayrıca doğru teknikler ile en kısa sürede tedavi sonuç vermektedir. ümitköy diş klinigi bünyesinde birçok ünite hizmeti verilmiştir. Öncelikli olarak bunların başında implatoloji bölümü yer almaktadır. Daha sonra diş cerrahisi, diş eti hastalıkları, kanal tedavisi, tel tedavisi ve çocuk diş sağlığı gibi alanlar gelmektedir. ümitköy diş klinigi uluslararası otoriteler tarafından belirlenmiş olan hijyen standartlarına bağlı ve etkinlikleri düzenli olarak takip etmektedir. Buna bağlı olarak hastaların hastalarımızın güvenliği en üst seviyelerde garanti altın alınmaktadır. ümitköy diş klinigi  hastaların tedavi için istekleri doğrultusunda anlaşmalı olduğu hastanelere nakli yapılmakta ve genel anestezi yapılmaktadır. Diş Kliniğimiz de diş ağrısı kanal tedavi işlemleri hızlı ve ağrısız gerçekleştirilmektedir. Kanal tedavisinde son sistem olan nikel- titanyum kanal teknikleri ile diş ağrısına neden olan etmenleri ortadan kaldırmaktadır. Böylelikle dişlerin uzun yıllar size ağrısız şekilde hizmet etmektedir. ümitköy diş klinigi  eksik yapımında sağlıklı dişlerinizi riske atmıyoruz. Diş Kliniğimiz de modern implant yöntemi ile eksik diş sorunlarınızı sağlıklı ve ağrısız bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Diş Kliniğimiz hazırladığımız tomografi destekli üç boyutlu yönlendirme ile ımplant dişlerinizi dakikalar içerisinde eksik diş bölgenize yerleştiriyoruz. Diş Kliniğimiz implant tedavi sürecinde kemik dokusu miktarını arttırarak ımplant tedavisini herkes için mümkün hale getiriyor. Aynı zamanda ümitköy diş klinigi  doğal ve sağlıklı gülümsemeyi sağlayan protetik uygulamalar ile hastalarımızın şikayetlerini çözüme kavuşturuyor. Bu yöntem ile doğal görünüm sağlayan ışık geçirgenliği yüksek E-max, Empress gibi güçlendirilmiş seramik sistemler ve zirkonyum destekli porselenler ile istediğiniz form ve renkte bir gülüşü hastalarımızla birlikte tasarlıyoruz. ümitköy diş klinigide dişlerin yalnız ön yüzüne uyguladığımız lamina porselen işlemi ile gülüş tasarımını tedavisi ile uyumlu hale getiriyoruz. Ümitköy diş klinigi nde görev alan alanında uzman hekimlerimiz tarafından uygulama başlatılan estetik kompozit malzemelerin kullanıldığı minimal invaziv diş tedavisidir.

Ayrıca bu yöntem uygulamaları ve küçük estetik uygulamalarla ile hastadaki diş bozuklukları düzeltilme işlemidir. Bu uygulamalar ile hastada ufak estetik dokunuşlarla dişlerdeki şekil bozukluklarının düzeltilmekte ve diş aralarındaki boşlukların kapatılmasını sağlayarak hızlı ve kalıcı çözümler sağlamaktadır. Dış Klınığımız de uygulanan tedavilerde şeffaf plaklar veya braketlerin kullanımı ile görüntüde herhangi bir sorun açmadan ordotondi tedavisi yapılmaktadır.ümitköy diş klinigi ümitköy diş klinigi urgulamaktadır. Özellikle çocuklarımızın dişlerini çürükten korumaya yönelik fissür örtücülerin yanı sıra lokal flor uygulamaları da önem arz etmektedir. Ayrıca diş çekiminden sonra diş dizinin bozulmamasını önlemek için sabitleyici kullanılır veya kişinin takıp çıkarabileceği yer tutucuları ile tedavi uygulanır. Böylelikle dişte meydana gelebilecek yer çarpıklıklarının önüne geçilmektedir..  ümitköy diş klinigimiz yer alan uzman doktorlarımız özellikle çocuklarda diş hekimine yönelik korku oluşmaması için uygun ortam sağlenmesı gerektiği ve çocuklarınız diş sağlığı bakımından çocuklara özel destek vermektedir. Böylelikle çocuklara ağız hijyen sağlığı önemi anlatılmaktadır. Bunun yanı sıra kişide en az diş sağlı kadar önemli olan konulardan bir diğeri ise diş eti sağlığı ve kemik diş eti sağlığı olmaktadır. ümitköy diş klinigimize  başvuruda bulunan hastalarımızın çoğunda görünüm olarak sağlıklı görünen fakat ağrısız bir şekilde ilerleyen diş eti sorunları olmaktadır. Bu tarz rahatsızlıklar düzenli kontroller sayesinde anlaşılabilir. Ayrıca burada etkili tadevi yöntemleri ile soruna kalıcı çözüm getirmekte mümkün olmaktadır. ümitköy diş klinigi i hizmet politikaları çerçevesinde hastalara çeşitli problemlerine yönelik tedavi uygulanmaktadır. ümitköy diş klinigimizde görev alan alanlarında uzman diş hekimlerimiz hastaların tedavisinde modern ve ileri teknoloji ile tedaviler uygulamaktadır. Bu tedaviler sonucunda hastada da yüksek başarılı bir tedavi gerçekleşmektedir. Aynı zamanda ümitköy diş klinigi miz de kişiye özel tedaviler ile ağrısız bir ağız sağlığını yakalayabilirsiniz. Ümitköy diş klinigi mize ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için whatsapp üzerinden veya telefon iletişimi ile randavu alabilirsiniz. ümitköy diş klinigi mizde hasta da teşhis süreci içerisinde sorunun çözümü için alanında uzman hekimlerimiz ortak bir karar vermektedir. Doğru tedavi yöntemleri ile aynı zamanda doğru tedavi yöntemleri ile pratik ve hızlı bir iyileşme süreci sizleri beklemektedir. ümitköy diş klinigi mizde düzenli olarak kontrol yaptıran hastalarımızda diş sağlığı tedavilerinin etkinliğinin yanı sıra tedavinin kalıcılığını da artmaktadır. Burada önemli olan konulardan bir tedavi ise sonrası hekimlerimiz tarafında size özel gülüş tasarımı ile sizlere muhteşem bir gülüş tasarımı sunmaktan mutluluk duymaktayız. Ayrıntılı bilgi için ve her türlü sorun ve sorularınız için bizimle iletişime gecebilirisniz.

ümitköy diş klinigi 

ümitköy diş klinigimizde hastalara yıllardır bu alanda tecrübeli ve uzman hekimlik sorumluğunu yerine getiren aynı zamanda profesyonel kadrosu ile sizlere eksiksiz ve doğru tedavi hizmeti sunmaktadır. Kliniğimize geldiğiniz zaman sizleri profesyonel ve güler yüzlü bir ekip beklemektedir. Ümitköy diş klinigi mizde alanında uzman hekim kadromuzla aynı zamanda diş sağlık alanındaki hizmetlerimizle hasta memnuniyetine öncelik vermekteyiz. Diş sağlığı alanında doğru tedaviler ile sizlere güven vermektedir.

ümitköy diş klinigi ve diş sağlığında yapılan yanlışlar

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte günümüzde bilgi erişimi artık oldukça hızlı olmaktadır. Bu bağlamda diş sağlığı hakkında bilgi kirliliği de ortaya çıkmaktadır.  ümitköy diş klinigimizde doğrulu kanıtlanmış ve özellikle ağız diş sağlığı hakkında birçok bilgi verilmektedir.  Biz ümitköy diş klinigi  olarak ağız ve diş sağlığı üzerine doğru bilinen ancak toplumda yanlış bilinen bilgiler şu şekilde dedir. Öncelikle diş fırçalama konusunda yanlış bilinen aynı zamanda reklamlarda yer alan fırçaya bolca sürülen macun kullanımı yanlış bir fırçalama işlemidir. Burada reklamlarda temel amacın pazarlama ve görsellik olduğunu unutmadan değerlendirmemiz gerekmektedir. Doğru bir diş fırçalama işlemi ise nohut büyüklüğünde macunun fırçaya yerleştirilmesi yeterli olmaktadır. Aynı zamanda fırçalama aşamasında sert ve bastırarak fırçalamak aşaması aksine diş minelerine zarar verebilmektedir. Diş ve ağız sağlığı için şekerli veya şekersiz sakızların hiçbiri fırçalama kadar diş sağlığını korumamaktadır. ümitköy diş klinigi miz kullanımında ise genel olarak diş iplerinin dişlere zarar vereceği bilgisi oluşmaktadır. Bu durumun aksine diş ipi diş sağlığı için önemli olmaktadır. Diş ipi kullanımında meydana gelen kanamalar ip kullanımından dolayı değil diş eti problemi yaşandığından oluşmaktadır. Diş taşı ağız ve diş sağlığı alanında birçok yanlış bilgi verilmektedir. Bu yanlışlar diş taşı temizleme aşamasında kullanılan araçların diş minelerine zarar verdiği bilgisi olmaktadır. Ayrıca diş taşı temizliğinin sürekli olması gerektiği bilgisi de doğru olmamaktadır. Ümitköy diş klinigimizde belirlenen bir diğer yanlış bilgi ise implantın yapılamayacağı bilgisidir.