Ümitköy dişçi

Ümitköy dişçi uzman ve alanında tecrübeli doktorlarımızla sizlere uzun yıllardır güvenilir hizmet sunmaktayız. Ümitköy Dişçi bizlere başvuruda bulunan hastalarının tüm şikayetlerini kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Cerrahı müdahale, diş beyazlatma, zirkonyum ve ımplant tedavi gibi birçok alanda sizlere yardımcı olmaktadır. Profesyonel hekimlerimizle sizlerin bizden talepleri doğrultusunda diş tedavisi yapılmaktadır. Aynı zamanda Ümitköy Dişçi olarak sizlere vermiş olduğu hizmet prensibimizde öncelikli olarak müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler tecrübeli ve alanında uzman hekimlerimiz tarafından verilmektedir. Ayrıca kurumumuz sağlık alanında hasta memnuniyetine önem vermekle birlikte hizmet kalitesi en son teknolojiye sahip ekipman kullanmaktadır. Ümitköy Dişçi kadrosunda yer alan hekimlerimiz ile ağız ve diş sağlı problemi ortadan kalkmaktadır. Aynı zamanda ağrısız tedavi süreci Ümitköy Dişçi kadromuzla ve doğru tedavi ile mümkün olmaktadır. Ümitköy Dişçi Ankara ilimizde yer almaktadır. Ümitköy Dişçi uzun yıllar edindiği tecrübe ile hastalarının tüm ihtiyaçlarına sağlıklı ve kalıcı çözümler bulmakla birlikte doğru tekniklerle en kısa sürede tedavi işlemi uygulamaktadır.

Ümitköy Dişçi kliniğimiz içerisinde birçok ünite hizmeti bulunmaktadır. Bunlardan öncelikli olarak implatoloji, diş cerrahisi, diş eti hastalıkları, kanal tedavisi, tel tedavisi ve çocuk diş sağlığı gibi alanlar yer almaktadır.  Ümitköy Dişçi uluslararası otoriteler tarafından belirlenmiş olan hijyen standartlarına bağlı ve etkinlikleri düzenli olarak takip etmektedir. Buna bağlı olarak hastaların hastalarımızın güvenliği en üst seviyelerde garanti altın alınmaktadır. Ümitköy Dişçi kliniğimize başvuruda bulunan hastaların talepleri doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz hastanelere yönlendirerek genel anestezi yapılmaktadır. Ümitköy Dişçi hastanın yaşamış uygulamaktadır. Tüm uygulamalara rağmen geçmeyen bazı diş ağrıları için kanal tedavi işlemi uygulanarak diş ağrıları hasta a. Bunun yanı sıra zirkonyum destekli porselenler ile istediğiniz estetik tarzda ve renkte bir gülüşü hasta ile birlikte karar vermekteyiz. Alanında profesyonel hekimlerimizle hastanın dişlerin ön yüzüne uygulanan lamina porselen dişler ile gülüş tasarımını mevcut görünüm ile uyumlu bir şekilde tedavi uygulanmaktadır. Uzman hekimlerimiz tarafından uygulanan estetik kompozit malzemelerin kullanıldığı minimal invaziv diş tedavi uygulamaları ve küçük estetik uygulamalarla ile hastadaki diş bozuklukları düzeltilmektedir. Bu uygulamalar ile hastada ufak estetik dokunuşlarla dişlerdeki şekil bozukluklarının düzeltilmekte ve diş aralarındaki boşlukların kapatılmasını sağlayarak hızlı ve kalıcı çözümler sağlamaktadır. Ümitköy Dişçi de uygulanan tedavilerde şeffaf plaklar veya braketlerin kullanımı ile görüntüde herhangi bir sorun açmadan ortodonti tedavisi yapılmaktadır. Ümitköy Dişçi kontrollerde küçük yaşlarda görülen çapraşıklar istenildiği zaman takılıp çıkarılabilen pareylerle tedavisi size iyi gelecektir. Ümitköy Dişçi hekimlerimiz çocuklarımızın diş sağlığı için süt dişlerinin bakımına oldukça önem vermektedir. Aynı zamanda Çocukların dişlerini çürükten korumaya yönelik fissür örtücüler ve lokal flor uygulamalarının yanı sıra çekilmesi gereken dişlerden sonra diş dizinin bozulmaması için sabitleyici aynı zamanda takılıp çıkarıla bilen yer tutucuları ile tedavi sağlanmaktadır. Bu şekilde dişte oluşabilecek yer çarpıklıklarının önüne geçilmektedir.  Ümitköy Dişçi doktorlarımız ile çocukların diş hekimine yönelik ön yargılarının oluşmaması için uygun ortam sağlamaktayız. Ayrıca çocuklarınız kendi diş sağlığı için olumlu bir adım atmalarını sağlıyoruz. Böylelikle çocuklarda ağız hijyen sağlığının temelini atıyoruz. Aynı zamanda kişide diş sağlı kadar diş eti sağlığı ve kemik diş eti sağlığı önem arz etmektedir.

Ümitköy Dişçi Alanları

Ümitköy Dişçi hekimlerimize başvuran hastaların görünüm olarak sağlıklı görünen ancak ağrısız bir şekilde ilerleyen diş eti sorunları üzerine etkili tadevi yöntemleri uygulanmaktadır. Daha sonra bu duruma kalıcı çözüm getirmektedir. Ümitköy Dişçi hizmet politikaları gereği hastalara birçok alanda hizmet sunulmaktadır. Ümitköy Dişçi alanlarında uzman diş hekimlerimiz modern ve ileri teknoloji ile uyguladığı tedaviler sonucunda yüksek başarı elde etmektedir. Aynı zamanda kişiye gülüş tasarı ile hayalinizdeki gülüşlere sahip olabilirsiniz. Ümitköy Dişçi uzman kadrosu ile sizlerin ağız ve diş sağlığı sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmaktadır. Hekimlerimiz ile görüşmek için whatsapp üzerinden veya telefon iletişimi ile randavu alabilirsiniz. Ümitköy Dişçi teşhis süreci içerisinde sorunun çözümü için alanında uzman hekimlerimiz ortak bir karar vermektedir. Hekimlerimiz doğru tedavi yöntemleri ile aynı zamanda doğru ve pratik ve hızlı bir iyileşme süreci oluşturmaktadırlar. Ümitköy Dişçi düzenli takip ve kontrol ile diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttırmaktadır. Ümitköy Dişçi tedavi sonrası hekimlerimiz tarafında size özel gülüş tasarımı ile sizlere muhteşem bir gülüş tasarımı sunmaktadır. Biz Ümitköy Dişçi hekimlerimizi her zama arayarak her türlü sorun ve sorularınızı sorabilirsiniz. Hekimlerimiz sizlere tecrübeleriyle ve uzmanlık alanları ile sizlere eksiksiz ve doğru tedavi sunmaktadırlar. Ümitköy Dişçi kliniğimize geldiğiniz o andan itibaren sizleri profesyonel ve güler yüzlü, samimi bir ekip beklemektedir. Hekim kadromuzla sağlık hizmetlerinde hasta memnuniyeti ve doğru tedaviler ile sizlere güven vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığında Yapılan Yanlışlar

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bilgiye erişim de artmaktadır. Bu durum bilgi kirliliğine neden olmanın yanı sıra hastalara özellikle ağız diş sağlığı hakkında birçok bilgi dolaşmaktadır. Biz Ümitköy Dişçi olarak ağız ve diş sağlığı üzerine doğru bilinen ancak toplumca yanlış bilinen bilgilerin doğruluklarını araştırdık.  İlk olarak diş fırçalama konusunda ki yanlış bilinen özellikle reklamlarda çokça karşımıza çıkan fırçaya bolca sürülen macun kullanmak son derecede yanlış bir bilgidir. Burada reklamlarda temel amacın pazarlama olduğunu unutmamamız gerekir. Diş fırçalamada doğru olan işlem ise bezelye büyüklüğünde macunun yeterli olmasıdır. Aynı zamanda dişlerinizi sert ve bastırarak fırçalamak daha temiz yapmamakla birlikte aksine diş minelerine zarar verebilmektedir. Toplumda yanlış bilinen bir diğer konu ise diş ve ağız sağlığı için şekerli veya şekersiz sakızların hiçbiri fırçalama kadar diş sağlığını korumamaktadır. Ağız ve diş temizliğinde kullanılan diş ipi ise genel olarak diş iplerinin dişlere zarar vereceği düşünülmektedir. Bu düşüncenin aksine diş ipi diş sağlığı için önemli konulardan olmaktadır. Ümitköy Dişçi olarak biz sizlere diş alanında güvenilir ve hızlı bir hizmet vermekteyiz. Tüm tedaviler hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.