Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama

Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama hizmeti alanında uzman diş hekimlerimiz tarafından uygun fiyata yapılmaktadır. Zirkonyum diş kaplamaları genellikle porselen biçiminde olmaktadır. Zirkonyum diş kaplamaları ise genelde ikiye ayrılmakta ve metal destekli olduğu gibi metal desteksiz türü de bulunmaktadır. Toplumda bireylerin diş konusunda en birinci amacı diş sağlığıdır. Diş sağlığında sonra bireylerin estetik bir biçimde gülmesi önemlidir. Bireyler estetik bir gülüşe sahip olmak için diş tedavisi yaptırmaktadır. Diş hekimleri de bireylerin sahip olmak istediği estetik gülüşler için estetik tedavi yöntemleri kullanmaktadır. Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama olarak insanların estetik bir gülüşe sahip olmak için kullandığı tedavilerden birisinin de zirkonyum kaplama olduğunu ifade etmekteyiz. Zirkonyum, beyaz renkli diş yapımında kullanılan bir maddedir. Zirkonyumun diş tedavisinde kullanılması için zirkonyum seramiğine dönüştürülmektedir. Diş estetiğinde zirkonyumun kullanılmasının sebebi doğal bir görüntü sunmasıdır. Zirkonyum kaplama, metal desteksiz kaplamalar sınıfındadır. Zirkonyum Diş Kaplama metal destekli kaplamalara göre daha doğal bir görünüm sağlamaktadır. Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama hizmeti ile siz değerli hastalarımıza doğal bir görünüm sağlayan zirkonyum kaplama yapmaktayız.

Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplamanın avantajları nelerdir?

Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama hizmetimiz diş kaplamanın avantajlarını sağlayan bir hizmettir. Zirkonyum diş kaplamanın çok tercih edilmesinin sebebi belirli avantajları bulundurmasıdır. Biz de Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama olarak diş kaplamanın bütün avantajlarını içeren bir hizmet sunuyoruz. Zirkonyum diş kaplama ışık geçirgenliği fazla olduğu için dişlerde koyuluk oluşturmaz ve diş etleri daha parlak görünür. Zirkonyum kaplamanın diğer kaplamalardan başka bir avantajı ise diş etinin kenarında siyah renklenme olmamasıdır. Metal kaplamalarda diş etlerinin kenarlarında siyah renklenme olmaktadır. Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama hizmetimiz de zirkonyum kaplamanın bu avantajlarını kapsamaktadır. Bu hizmetimiz ışığı geçirme özelliği ile normale en yakın görüntüyü sağlamaktadır. Bu hizmetimiz ile kişiler şeffaf ve sağlıklı bir diş yapısına kavuşmaktadır. Bu hizmetimiz ile dişleriniz mat görüntülerden kurtulmaktadır.

Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama bireye estetik ve doğal bir görünüm sağlamakla birlikte diş eti sağlığı açısından da önemli bir fayda sağlamaktadır. Biz Ümitköy Diş Kliniği olarak bu hizmetimizi diş etleriyle uyumlu bir biçimde uygulamakta ve sağlığınız açısından herhangi bir risk taşımamaktadır. Zirkonyum kaplama diğer metal kaplamalara alerjisi olan bireyler için en uygun kaplama tedavisidir. Ayrıca zirkonyum kaplamada diş eti hastalığının görülmesi düşük bir ihtimaldir. Zirkonyum diş kaplamayı kullanan bireylerde sıcak ve soğuk hassasiyeti bulunmamaktadır. Zirkonyum kaplama metal kaplamalara göre daha sağlamdır. Ayrıca zirkonyum kaplama daha çok ön dişlerde tercihlerde kullanılmaktadır. Zirkonyum kaplama bireylerin ağzında herhangi bir kokuya neden olmaz. Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama hizmetimiz ayrıca bireylerde diş eti sorunlarına da neden olmamaktadır. Metal kaplamalar ağızda tat değişikliğine neden olabilme ihtimali bulunurken zirkonyum kaplama bireyin ağzında herhangi bir tat değişikliğine neden olmamaktadır. Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama hizmetimiz sayesinde dişleriniz doğal ve estetik bir görünüme kavuşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama

Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama tedavisi diş hekimleri tarafından en çok tercih edilen tedavi yöntemlerindendir. Diş hekimlerinin bu tedavi yöntemini çok tercih etmesinin sebebi doku uyumudur. Zirkonyum kaplamalarda doku uyumunun iyi olması ağız sağlığı açısından da önemlidir. Günümüzde ağız ve diş sağlığı alanında yoğun bir biçimde kullanılan zirkonyum kaplamalar metal kaplamaların kullanım alanlarını azaltmıştır.

Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama olarak bu kaplamaların daha çok ön dişlerde kullanıldığını ifade ediyoruz. Fakat zirkonyum kaplamalar arka dişlerde de kullanılmaktadır. Zirkonyum kaplama ile yapılan dişler işlevsellik açısından da büyük avantajlar sağlamaktadır. Zirkonyum kaplama dişler gerçek dişler gibi besinleri çiğneyebilir ve koparabilirsiniz.  Zirkonyum kaplama dişleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda zirkonyum kaplama tedavisi gören kişi daha sonrasında diş ve ağız temizliğine dikkat etmesi uzun ömürlü ımplant işlemi için önemli olmaktadır. Zirkonyum diş kaplama tedavisi işlevsel ve dayanıklı olması önemlidir. Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama olarak işlevsel ve dayanıklı olan zirkonyum diş kaplama tedavisi uyguluyoruz.

 

Zirkonyum Kaplama Tedavisinin Hayat Kalitemize Katkısı

Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama tedavisi yaptıran kişiler en çok güldüklerindeki  ağız ve yüz görüntüsünün uyumunu sevmekteler. Zirkonyum tedavisi yaptıran kişiler dişlerini sürekli olarak uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanmaktadır. Bu sebeple dişlerin görünümü ve işlevselliği çok önemlidir. Zirkonyum diş kaplama tedavisiyle dişlerin uzun yıllar korunması ve görünümü başka önemli bir seviyeye atlamıştır. Zirkonyum diş kaplama dişlerimizde kötü olan görüntünün restore edilmesini sağlamaktadır. Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama olarak zirkonyumun sağlamış olduğu estetik gülüş ve dayanıklılık gibi bütün özellikleri sağlamaktadır. Zirkonyum bireylerinde hayatına olumlu katkılar sunarak bireylerin psikolojik olarak da kendini iyi hissetmesinin sağlamaktadır.

Zirkonyum Kaplama Hangi Durumlarda Yapılır? 

Ağız ve diş problemi yaşayan insanlar zirkonyum tedavisi yapmaya yönelmektedir. Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama şu durumlarda kullanılarak hastaların tedavisi yapılmaktadır: Bazı kişilerin dişlerinde renk değişimi görülebilmekte ve bu renk değişimi beyazlatma yoluyla çözülemediği durumlarda zirkonyum tedavisi uygulanmaktadır, Ayrıca kişinin dişlerinin kırılması veya deformasyona uğraması sonucunda da zirkonyum tedavisi uygulanmaktadır, Bazı kişilerin dişlerinde doku kaybı yaşayabilir. Doku kaybı yaşayan dişlerin estetik duruşu da bozulmaktadır. Bu durumlarda da zirkonyum tedavisi tafsi edilmektedir. Bu gibi birçok nedenden dolayı kişiler zirkonyum tedavisini tercih etmektedir. Aynı zamanda zirkonyum tedavisi ile hastaların diş sorunları çözülmektedir. Batıkent Zirkonyum Diş Kaplama ne kadar kullanılır ya da ömrü ne kadardır? sorularının cevabı hastanın diş kaplamasını nasıl kullandığına bağlıdır. Hastanın ağız ve diş sağlığına dikkat etmesi, tedavilerini aksatmaması ve beslenmesine dikkat etmesi Zirkonyum kaplamanın kullanım ömrünü uzatmaktadır. Batıkent Zirkonyum Diş Kaplama kullanım ömürlerine genel olarak bakıldığında 30 yıldan fazladır kullanan hastalar bulunmaktadır. Hasta diş bakımına dikkat eder ve dişlerini düzenli olarak fırçalaması durumunda zirkonyum kaplama daha uzun yıllar kullanılabilir. Hastaların zirkonyum diş kaplaması uzun süre kullanmak için dişlerin ve ağzın hijyenine dikkat etmelidir. Ayrıca hastalar dişleri sürekli olarak sıkmamalı ve gıcırdatmamalıdır. Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama hekimlerimiz tedavi sürecinin ömrünü uzatmak için hastalar sigara, alkol ve kahve tüketimini de azaltmalıdır. Hasta bu belirtilen faktörlere dikkat ederek dişlerini kullandığında kullanım süresi uzun olacaktır.

Zirkonyum Kaplama Tedavi Fiyatları Ne kadar?

Zirkonyum tedavisi düşünün kişilerin en çok merak ettikleri konulardan biri ise zirkonyum kaplama fiyatlarının ne kadar olduğu konusudur. Bu tedavi işleminde fiyat net olarak bilinmemektedir. Çünkü kişin diş yapısına ve tedavisi için gerekli olan ekipmanlara göre değişmektedir. Dişin büyüklüğü, kullanılan ürünlerin kalitesi, diş kliniğinde ki teknolojik imkanları gibi faktörlere bağlı olarak Zirkonyum diş kaplamanın fiyatlarını farklılaştırmaktadır. Bu nedenden dolayı fiyat bilgisi için kliniğimiz arayarak randevu oluşturabilir ve ayrıntılı bir diş muayene sonrasında ve diş sayısını belirleyerek detaylı olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Batıkent Zirkonyum Diş Kaplama diğer kaplamalara göre maliyetli olmakla birlikte dayanıklı olması, doğal bir görünüm sağlaması ve kullanım süresi uzun olması yönlerinden en iyi tercihlerinizden birisi olacaktır. Ümitköy Zirkonyum Diş Kaplama hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER TEDAVİLERİMİZ